featured

Gerçekten dört mü yıl?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Biz gazetemizi yayın hayatına sürdüğümüzden bu yana, güneşin etrafında dört kere dönmüş Dünya. Kime sorarsanız sorun, basit bir mikroskobik bir zaman değil artık.

Bu dört yılı, kendimizi büyüten ve geliştiren bir süreç olarak ele alıyoruz. Edirne Gerçek Gazetesi, dört senesi ömrümüzün.

Halkımızın doğru habere ve nitelikli yorumlara ulaşmasının ne kadar değerli olduğunun her geçen gün daha fazla kanıtlandığı zamanları yaşıyoruz. Bu misyonu üzerimize almanın ve dört büyük yıl boyunca sürdürebilmenin, bizlerdeki karşılığı oldukça büyük.

Bu gün köşemde, bu misyonun üzerime düşen bölümü hakkında, sizlere dört yılın en özel yazısını hazırlamak için yola çıkıyorum. Her hafta, her yazım öncelikle benim için bir serüven.

Size küçük yaştan bu yana seyircisi olduğum spor branşlarının bana sunduğu kahramanlardan bahsediyorum, oysa ki esas kahramanlarımız sizlersiniz. Bu yazıyı okuduğunuzda, Dört kocaman yıl boyunca bizlerin tutkusuna ortak olarak, elinizdeki gazetenin bir ortağı da sizler oluyorsunuz.

Yeni yılın ilk günlerine tekabül eden bu zaman diliminde, önümüzdeki yıllar boyunca spor kültürümüzü birlikte geliştirmek üzere sizlere layık olmak en büyük temennimiz. Ülke kültürümüzde basite ve hatta sadece birkaç branş üzerine indirgenmiş spor medyası ve yazarlığını dönüştürmek üzere kalem oynatıyorum. Bunun şahsım adına ne kadar büyük bir görev olduğunu anlatmak güç, umarım köşe yazılarım aracılığı ile yansıtabiliyorumdur.

Yazılarım boyunca elde edilen bağın, mekan, zaman döngüsünden bağımsız tinsel bir paradigma oluşturduğunu düşünüyorum. Nietzsche buna yönelik ; “Kendini, içten bir birlik içinde olduğunu bildiği bir tinler sürüsüyle çevrili görme” yetisi diyor.

Bu yetinin ortaklığına yazılarımız aracılığıyla ortak olan her bir satır okuyucusuna içten minnettarlığımı sunarım.

Nice dört senelere,
Sağlıkla kalın, Gerçek ile kalın.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gerçekten dört mü yıl?

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Edirne Gerçek Gazetesi - Edirne'nin Gerçek Sesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin