CHP Gençlik Kollarından Edirne Valiliğine Çağrı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
CHP Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru, AKP Gençlik Kollarının sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarını yaptığı iftara 5 kala kumanya dağıtımı adlı etkinliği hem sokak kısıtlamasını ihlal etmekte hem de valiliğimizin almış olduğu kararları çiğnediğine dikkat çekerek; “Pandemi dolayısıyla bir çok sektörden bir çok meslek zor dönemlerden geçmesine rağmen tedbirlere harfiyen uyarken böylesine şova dönük bir etkinliğe müsade edilmesi tam anlamıyla çifte standarttır.”diyerek tepki gösterdi.
CHP Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Edirne Valiliğinin “afiş poster ve broşür dağıtımı kamuya açık alanda parti etkinliği el ilanı bildiri promosyon dağıtımı gibi tüm etkinlikler kısıtlanmıştır’’ kararına AKP gençlik kollarının uymadığına dikkat çekerek şunları kaydetti:” Geçtiğimiz günlerde partimizin ülkenin Ana Muhalefet Partisi olması görevi ile Merkez Bankası dövizlerindeki anormal azalış ile ilgili halkımızın bizlere verdiği denetim hakkını kullanarak halkımızın da bilgilendirilmesi amacıyla il başkanlığı binamıza astığımız pankartlarımız pandemi dolayısıyla valiliğimizin aldığı ‘’afiş poster ve broşür dağıtımı kamuya açık alanda parti etkinliği el ilanı bildiri promosyon dağıtımı gibi tüm etkinlikler kısıtlanmıştır’’ kararı doğrultusunda kaldırılmıştır. Üzülerek görüyoruz ki çifte standart uygulamalar hala devam ediyor. Akp Gençlik Kollarının bir kaç gündür sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarını yaptığı iftara 5 kala kumanya dağıtımı adlı etkinliği hem sokak kısıtlamasını ihlal etmekte hem de valiliğimizin almış olduğu kararları çiğnemektedir. Pandemi döneminin başından bu yana Edirne Belediyemiz imece üzerinden sadece ramazan ayı olmamakla birlikte ihtiyaç sahibi olan her vatandaşa hem gıda hem erzak yardımını bir elin verdiğini diğer elin görmemesi ilkesi üzerinden yürütmekte olup bu denli şov amaçlı bir etkinlik iktidar partisine mensupsanız size her şey serbest, değilseniz kısıtlama var noktasına doğru gitmektedir. İlgili merciler ve makamlara sesleniyoruz lütfen aldığınız kararları kim olduğuna bakılmaksızın denetleyip uygulayın. Pandemi dolayısıyla bir çok sektörden bir çok meslek zor dönemlerden geçmesine rağmen tedbirlere harfiyen uyarken böylesine şova dönük bir etkinliğe müsade edilmesi tam anlamıyla çifte standarttır. Konuyla ilgili gerekli adımların atılmaması durumunda tüm hukuki haklarımızı saklı tutmakla birlikte konuyu değerli Edirne halkımızın takdirine sunuyoruz.” Kaynak: Edirne Gerçek Gazetesi
ı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CHP Gençlik Kollarından Edirne Valiliğine Çağrı

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Edirne Gerçek Gazetesi - Edirne'nin Gerçek Sesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin