featured

Kuka ve Vidanjör Kullanım Bedeli Tek Fiyatta Sabitlendi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Edirne Belediyesi,  Kuka ve vidanjör kullanım ücretlerinde %81’e varan indirim başlattı. Halk sağlığının ve hijyen kurallarının daha da önem kazandığı; pandemi nedeniyle yaşanan ekonomik sıkıntılar gibi sebeplerle kuka ve vidanjör kullanım bedeli tek fiyat 50.- TL olarak sabitlendi.  Edirne Belediyesi; 24 Kasım 2020 tarih ve 2020/175 sayılı Meclis kararı ile  2021 yılı Vergi Resim Harç ve Ücret Tarifelerini belirledi.  Belediye bu kapsamda Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü kapsamına giren işlerdeki tarifelerde %81’e varan indirimler yaptı. Örnek bir karara imza atan Edirne Belediyesi  Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Ücret Tarifesinde Kanalizasyon tarifesinde yer alan Kuka ve Vidanjör kullanım şehiriçi ücret tarifesinde yapılan indirimler uygulamaya konuldu. COVİD-19 nedeniyle halk sağlığının, hijyenin öneminin artması; pandemi nedeniyle yaşanan ekonomik krizler gibi nedenlerle Edirne Halkı’nın bu hizmetlerden daha rahat bir şekilde yararlanabilmesi  için yapılan indirimde her iki aracın da kullanım bedelleri işyeri ve evlerde 50.- TL olarak sabitlendi.

Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Kuka kullanım ücreti evlerde %68’lik indirimle birlikte 160.- TL’ den  50,00 TL’ye;  İş yerlerinde %81’lik indirimle 265.- TL’den 50,00 TL’ye, 8m³‘ lük  Vidanjör Kullanım Bedeli  evlerde %63’lük indirimle 135.-TL’den 50.-TL’ye, İş yerlerinde %78’lik 220.-TL’den 50.-TL’ye indirildi. Haber Merkezi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kuka ve Vidanjör Kullanım Bedeli Tek Fiyatta Sabitlendi

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Edirne Gerçek Gazetesi - Edirne'nin Gerçek Sesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin