featured

EKK’den Teşekkür

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Edirne Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Gökerküçük, 16-17 Ekim günlerinde Eski Elektrik Fabrikası Salonunda yapılan Türkiye Kent Konseyleri Platformu(TKKP) 27. Dönem toplantısına  katılan, fikir veren, konuşma yapan, destek verenlere teşekkür etti.

Gökerküçük yönetim kurulu adına yaptığı yazılı açıklamada “16-17 Ekim günlerinde Eski Elektrik Fabrikası Salonunda yapılan toplantı başarı ile sona ermiştir. Konunun  ‘İklim Krizi’ olduğu toplantı sonrasında yayınlanan Sonuç Bildirgesi’nde ülkemizin gündemine dair durum tespiti yapılmış ve geleceğe dair yapılması gerekenler talep edilmiştir.” diye başladığı açıklamasına şöyle devam etti:

“Bilgi şöleni ve dayanışma göstergesi şeklinde geçen TKKP toplantısına 50 Kent Konseyi katılarak kentimize renk vermişler, kentimizden renk almışlardır. Katılan tüm konseylerimize teşekkür ederiz.

Örgütlü toplumu ve kent yönetimlerine katkıyı amaçlayan Kent Konseyleri toplantısının Edirne’de yapılmasında Edirne Kent Konseyi’ne her türlü kolaylığın sağlanması iradesini ortaya koyan, toplantıya gelerek ev sahipliğini gösteren Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan’a teşekkür ederiz.

Tüm teşekkürlerin belki de en büyüğü elbette Belediye emekçilerine olmalıdır. Kent Konseyi olarak Belediye Başkanlığı ile yapılan görüşme sonrasında, fikir üreten, görev alan ve toplantı günlerinde hazır bekleyen belediyemizin personeli değerli çalışanlara teşekkür ederiz.

Toplantımızı bilgisi ile zenginleştiren, katılımcıların ufkunu açan ve masa çalışmalarına zemin hazırlayan konuşmacılarımız; NKÜ’nden Prof. Dr. A. Halim Orta, TÜ’nden Prof. Dr. Mahmut Güler ve MAREM’den Hidrobiyolog Levent Artüz’e teşekkür ederiz.

Toplantı süresince izleyen ve ana konu konuşmacıları sonrasında oluşturulan altı masada katılımcıların tartışmalarını sağlayan, yönlendiren ve sonunda notları genel kurula okuyan kolaylaştırıcılara;  Arş. Gör. Dr. Gökben Demirbaş, Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Bayrak, Doktora Öğrencisi Burak Mert Parlıyan ve Gürdal Tut, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Edirne Şube Başkanı Mutlu Kılıç ve Edirne Barosu Çevre Komisyonu Üyesi Coşkun Molla’ya sonsuz teşekkür ederiz.

TKKP olarak toplantının Edirne’de yapılması gündeme geldikten sonra fikirleri, önerileri ile katkı sunan, toplantı gününde de emeğiyle salonda her türlü desteği veren Edirne Kent Konseyi Danışma Kurulu üyelerine teşekkür ederiz.

16-17 Ekim günlerinde kentimizde yapılan ve TKKP 27. Dönem sözcülüğünün Edirne’ye geçmesine vesile olan bu toplantıya kentimizden katılarak zenginlik katan tüm hemşerilerimize de ayrıca teşekkür ederiz. Yaklaşık altı ay süresince dönem sözcülüğü yapacak olan Edirne Kent Konseyi olarak kentimizi en iyi şekilde temsil edeceğimizi de bilmenizi isteriz.”ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
EKK’den Teşekkür

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Edirne Gerçek Gazetesi - Edirne'nin Gerçek Sesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin