featured

Lionslar Kulübü’nden Edirne’de Başkanlar Kampı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uluslararası Lions Dernekleri 118-E Yönetim Çevresi Federasyonu’na bağlı 40 kulüp başkanı ve kabine üyeleri  Kırkpınar Lions Kulübü ev sahipliğinde Edirne’de düzenlenen Başkanlar Okulu’nda döneme hazırlık çalışmalarını gerçekleştirdi.
18-E Yönetim Çevresi Federasyonu seçilmiş Genel Yönetmeni Prof.Dr.Suphi Vehid 118-E Akademisi ile birlikte, bir yıl boyunca birlikte topluma hizmet edeceği kulüp başkanları ve kabine üyelerinin liderlik becerilerinin geliştirilmesi ve bulundukları bölgelerin ihtiyaçlarına yönelik projelerin geliştirilmesi amacıyla ‘Edirne Başkanlar Okulu’nu düzenledi.
Lionlar 2 gün boyunca toplantı ve zaman yönetimi, liderlik ve proje geliştirme konusunda eğitimlere katıldı. Edirne Kırkpınar Lions Kulübü 2022-2023 dönemi seçilmiş başkanı Müjgan Tatlı, Edirne’de 118-E Yönetim Çevresi Federasyonuna bağlı başkanlar ve kabine üyelerini ağırlamaktan memnunluk duyduklarını, eğitimlerde tüm başkanlarla kaynaşarak döneme hazırlandıklarını ve hizmete hazır olduklarını  ifade etti.
118-E Yönetim Çevresi Federasyonu seçilmiş Genel Yönetmeni Prof.Dr.Suphi Vehid ise Lion’ların  tüm dünyada herhangi bir başka hizmet kuruluşundan daha fazla elini taşın altına koyabilen gönüllü bireyler olduğunu ve tüm dünyada olduğu gibi kendi çevrelerinde de ihtiyaçları gidermek için çalışıp, bunu zevkle yaptıklarını belirtti.
ULUSLARARASI LİONS DERNEKLERİ
Uluslararası Lions Dernekleri 118-E Yönetim Çevresi Federasyonu kulüpleri toplumun gelişmesine katkıda bulunmak ve sosyal yaşama destek verme amacını taşıyan, karşılıksız hizmet etmeyi bir yaşam ve davranış biçimi olarak benimseyen Lionlardan oluşuyor.
Uluslararası Lions Derneklerinin öncelikli çalışma alanları diyabet, görme, açlık, çevre ve çocukluk çağı kanserinden oluşuyor. Her kulüp bulunduğu toplumun gereksinimlerine uygun ve kendilerinden daha az şanslı olanların yaşamlarını iyileştirecek projelerle onların gereksinimlerini karşılıyor
26 Eylül 2021 tarihinde Uluslararası Lions Dernekleri 118-E Yönetim Çevresi Federasyonuna  bağlı kulüpler yine Edirne’ye gelerek Dönem Genel Yönetmeni S.Birten Bilecik önderliğinde Kabine ve Başkanlar ikinci toplantısını gerçekleştirmiş ve bunun yanısıra Muhtarlıklar ve minibüs duraklarında bulunan Edirne Belediyesine ait kitaplıklara kitap bağışında bulunmuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Lionslar Kulübü’nden Edirne’de Başkanlar Kampı

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Edirne Gerçek Gazetesi - Edirne'nin Gerçek Sesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin